Medewerkers


Bestuurders vertegenwoordigen het BBO in diverse overlegstructuren en werkgroepen. Daarnaast laat het BBO zich ondersteunen door diverse externe professionals. 

Bestuur en organisatie


Lieke Thesingh

onafhankelijk voorzitter BBO
l.thesingh@bboamsterdam.nl

Harry Dobbelaar

bestuurder Zonova (lid bestuur, lid Stuurgroep Noodplan, portefeuillehouder zij-instroom, modulair opleiden)
h.dobbelaar@zonova.nl

Jonne Gaemers

bestuurder AMOS (lid bestuur, lid Stuurgroep Noodplan, portefeuillehouder zij-instroom, modulair opleiden)
j.gaemers@amosonderwijs.nl

Arnold Jonk

bestuurder STAIJ (lid bestuur, voorzitter Stuurgroep Noodplan, portefeuillehouder stedelijk toelatingsbeleid)
ajonk@staij.nl

Gernanda Schutte

programmamanager
g.schutte@bboamsterdam.nl

Annerose Groot

Communicatie adviseur
a.groot@bboamsterdam.nl

Sandra Hofman

secretariaat
info@bboamsterdam.nl

Bestuurlijke portefeuillehouders


Harry Dobbelaar

bestuurder Zonova (lid bestuur, lid Stuurgroep Noodplan, portefeuillehouder zij-instroom, modulair opleiden)
h.dobbelaar@zonova.nl

Jonne Gaemers

bestuurder AMOS (lid bestuur, lid Stuurgroep Noodplan, portefeuillehouder zij-instroom, modulair opleiden)
j.gaemers@amosonderwijs.nl

Arnold Jonk

bestuurder STAIJ (lid bestuur, voorzitter Stuurgroep Noodplan, portefeuillehouder stedelijk toelatingsbeleid)
ajonk@staij.nl

Bert Groenewoud

Portefeuillehouder Kleurrijk beroep
b.groenewoud@ooada.nl

Percy Henry

Portefeuillehouder kunst en cultuureducatie
p.henry@cb.espritscholen.nl

Arie van Loon

lid CvB AMOS (voorzitter taakgroep toelatingsbeleid)
arie.vanloon@amosonderwijs.nl

Annette van der Poel

bestuurder Orion (voorzitter Stuurgroep Toelatingsbeleid)
a.vanderpoel@orion.nl

Jeroen Spanbroek

Portefeuillehouder anders omgaan met tekorten
j.spanbroek@stwt.nl

Projectprofessionals


Mirjam Bonting

Projectleider Anders omgaan met tekorten
m.bonting@bboamsterdam.nl

Daan Doing

Projectleider Modulair opleiden
d.doing@ipabo.nl

Gernanda Schutte

programmamanager
g.schutte@bboamsterdam.nl

Jacqueline Sweerts

Projectleider Zij-instroom, Projectleider Kleurrijk beroep
j.sweerts@bboamsterdam.nl