Lancering nieuwe website BBO Amsterdam


16 maart 2022

Het Breed Bestuurlijk Overleg Amsterdam, de vereniging van 40 Amsterdamse schoolbesturen in het primair en speciaal onderwijs heeft op 16 maart haar nieuwe website en huisstijl gepresenteerd.
Hoe werken de schoolbesturen en de gemeente samen aan het NPO? Welke projecten zijn in gang gezet voor het lerarentekort, wat wil je weten over de overstap van PO naar VO? Dit is een greep uit de onderwerpen die je op onze nieuwe site kunt vinden.
Voor onze leden staat alle informatie rondom de BBO-vergaderingen en werkgroepen nu op het intranet van onze website. Daarvoor zijn deze week inlogcodes aan alle bestuurders en onze contactpersonen verstuurd. Hiermee hebben we de informatievoorziening voor onze leden eenvoudiger gemaakt.
Volg onze actualiteiten via Linkedin en meld je op de website vast aan voor onze nieuwsbrief.